Hallitus

Kausi 1.4.2021 - 31.3.2022

Yhteydenotot sähköpostitse markkuu.rpy@gmail.com

Mirja Alaraatikka (myös kausi 1.4.2022 - 31.3.2023)
Seija Jalagin (myös kausi 1.4.2022 - 31.3.2023)
Eija Lepistö (25.9.2021 asti)
Timo Karsi (26.9.2021 alkaen, myös kausi 1.4.2022 - 31.3.2023)
Marke Lahtiperä
Juhani Palovaara
Raili Torvinen
Marja Kärnä

Timo Karsi (varajäsen 25.9.2021 asti)
Esko Maksa (varajäsen)
Tiina Wahlroos (varajäsen 26.9.2021 - 31.3.2022)

Toiminnantarkastajat:
Esko Kääriäinen ja Usko Lehmusvuori
varalla: Pekka Vasari ja Heikki Härö